Rada Nadzorcza

Członkowie Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”
pełnią dyżury w pokoju nr 5, w godz. 17:00 – 18:00
w I i III poniedziałek miesiąca.

Z powodu pandemii koronawirusa dyżury Członków Rady Nadzorczej zawieszone są do odwołania.

SKŁAD RADY NADZORCZEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „BRÓDNO”

Kadencja 2019 – 2022
Imię i NazwiskoFunkcja
 Kucharski Andrzej Przewodniczący RN
 Adamski Zbigniew Zastępca Przewodniczącego RN, KR
 Michałowska KatarzynaZastępca Przewodniczącego RN, KR
 Oleksińska Sylwia Sekretarz RN, KSCzł
 Żarnecki Jerzy Przewodniczący KR
 Skwara Jarosław Przewodniczący KTEI
 Zawadzińska Iwona Przewodnicząca KSCzł, KTEI
 Skrabski Zbigniew Przewodniczący KOKiPS
 Adamski ZbigniewKTEI
 Baryczka ZofiaKOKiPS
 Bieżański Marek KSCzł, KOKiPS
 Gierałtowska ElżbietaKR
 Górski ZbigniewKTEI
 Jakubowska MariaKR
 Kwiatek Mirosława KOKiPS
 Łomża Halina KOKiPS
 Małachowski TadeuszKR
 Michalik AnnaKSCzł
 Niska KrystynaKSCzł
 Olszewska AlicjaKTEI
 Ożug AldonaKTEI
 Redzicka MarzenaKR
 Sienicka ZofiaKR
 Świdzińska Mirosława KSCzł, KOKiPS
 Trubalski StanisławKTEI
 Trzos StanisławKTEI
 Wierzbowski LeszekKSCzł
 Wojno MariolaKSCzł

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno” – kadencja 2019-2022

PREZYDIUM RADY NADZORCZEJ 
 Andrzej Kucharski  Przewodniczący
 Zbigniew Adamski  Zastępca Przewodniczącego
 Katarzyna Michałowska  Zastępca Przewodniczącego
 Sylwia Oleksińska  Sekretarz
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI RADY NADZORCZEJ
KomisjaImię i Nazwisko
 Komisja Rewizyjna Jerzy Żarnecki
 Komisja Techniczno-Eksploatacyjna i Inwestycji Jarosław Skwara
 Komisja Samorządowo-Członkowska Iwona Zawadzińska
 Komisja Oświatowo-Kulturalna i Pomocy Społecznej Zbigniew Skrabski
KOMISJA REWIZYJNA – KR
Imię i NazwiskoFunkcja
 Jerzy Żarnecki Przewodniczący
 Elżbieta Gierałtowska 
 Maria Jakubowska 
 Andrzej Kucharski 
 Tadeusz Małachowski 
 Katarzyna Michałowska 
 Marzena Redzicka 
 Zofia Sienicka
KOMISJA SAMORZĄDOWO – CZŁONKOWSKA – KSCzł.
Imię i NazwiskoFunkcja
 Iwona Zawadzińska Przewodnicząca
  Marek Bieżański 
 Anna Michalik 
 Krystyna Niska 
 Sylwia Oleksińska 
 Mirosława Świdzińska 
 Leszek Wierzbowski 
 Mariola Wojno
KOMISJA TECHNICZNO – EKSPLOATACYJNA i INWESTYCJI – KTEI
Imię i NazwiskoFunkcja
 Jarosław Skwara Przewodniczący
 Zbigniew Adamski 
 Zbigniwe Górski 
 Alicja Olszewska 
 Aldona Ożug 
 Stanisław Trubalski 
 Stanisław Trzos 
 Iwona Zawadzińska
KOMISJA OŚWIATOWO – KULTURALNA I POMOCY SPOŁECZNEJ – KOKiPS
Imię i NazwiskoFunkcja
 Zbigniew Skrabski Przewodniczący
  Zofia Baryczka 
  Marek Bieżański 
  Mirosława Kwiatek 
  Halina Łomża 
  Mirosława Świdzińska