Karnawał na lodzie – 7 lutego

W dniu 7.02.2016 r na półmetku trwania akcji „Zima w mieście” odbył się karnawał na lodzie  na lodowisku OSiR „Targówek” .
Głównym organizatorem imprezy była Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bródno” przy współpracy Urzędu Dzielnicy Targówek oraz OSiR „Targówek”.
Przy wiosennych temperaturach na dworze na lodowisku pod namiotem panowała zima w pięknej karnawałowej dekoracji, w  gorącej atmosferze zabawy i rywalizacji sportowej. Zawody i konkurencje sportowe prowadzone były przez sędziów, instruktorów i animatorów.
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali okolicznościowe medale, dyplomy , upominki i słodycze. Każdy z uczestników zabawy otrzymał karnawałowy gadżet w prezencie. W ramach imprezy odbyły się pokazy jazdy figurowej z udziałem pary łyżwiarskiej oraz pokaz rzeźby w lodzie przy użyciu piły mechanicznej. Artysta rzeźbiarz wyczarował lodowego pingwina. W czasie zabawy na lodzie uczestniczyły bajkowe postacie które prowadziły korowody, tańce disco i naukę jazdy w strefie początkującego
łyżwiarza. W zimowym bufecie serwowane były ciepłe i zimne  napoje oraz owoce, słodycze i popcorn. Zabawa była udana ku zadowoleniu wszystkich uczestników tych najmłodszych i dorosłych.