„Bródno Centrum”

Nowa Inwestycja „Bródno Centrum”

Rozpoczęty nabór z dniem 1 lipca 2016

ZAŁOŻENIA INWESTYCYJNE

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bródno” obecnie przygotowuje realizację inwestycji składającej się z 2 budynków wielorodzinnych ( budynek A oraz budynek B) z usługami w parterze i garażem podziemnym pod nazwą „Bródno-Centrum” przy ul. Kondratowicza 27. Zadanie jest realizowane w oparciu o podjętą Uchwałę nr 12/13 Walnego Zgromadzenia Spółdzielni z dnia 3,4,5,6 czerwca 2013 r., w sprawie zmiany Uchwały nr 12/07 Zebrania Przedstawicieli Członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno” z dnia 26 maja 2007 r. w sprawie założeń organizacyjno-finansowych przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Ogłoszony nabór od 1 lipca 2016 r., potwierdził, iż zainteresowanie inwestycjami członków Spółdzielni jest olbrzymie. Obecnie na wszystkie lokale zawarte zostały umowy wstępne. W przypadku rezygnacji, pierwszeństwo przysługuje kolejnej osobie z listy złożonych wniosków wg przyjętych zasad naboru określonych Uchwałą Rady Nadzorczej nr 29/2016 z dnia 2.06.2016 r., w sprawie uchwalenia Zasad rozliczania kosztów zadania inwestycyjnego i ustalania kosztu budowy lokali i miejsc postojowych …)


NOWOCZESNA ARCHITEKTURA
Inwestycja będzie składać się z dwóch budynków 9 i 7 kondygnacyjnych odpowiednio budynek A i budynek B oraz 1 kondygnacji podziemnej przeznaczonej dla miejsc postojowych i komórek. Na poziomie parteru zaprojektowano powierzchnie usługowe. Całość inwestycji będzie obejmowała 69 mieszkań i 10 lokali usługowych. Cechą charakterystyczną inwestycji będą duże powierzchnie balkonów i tarasów, od strony ulicy zabudowane elewacją szklaną. Jasne kolory elewacji, duże okna oraz elementy szkła w ostrych kształtach, nadadzą tej lokalizacji nowoczesnego charakteru. W ciekawy i wygodny sposób został zaprojektowany plac zabaw dla najmłodszych. Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe.


DOSKONAŁA LOKALIZACJA
Członkom Spółdzielni, którzy znają to miejsce nie trzeba uzasadniać, że lokalizacja nowej inwestycji to miejsce gdzie można komfortowo i wygodnie mieszkać. W bliskim otoczeniu inwestycji znajduje się Park Bródnowski, Pasaż handlowy-Kondratowicza, Szpital Bródnowski, bogata infrastruktura edukacyjno-oświatowa. Zatwierdzona realizacji II linii Metra to również mocny atut lokalizacyjny inwestycji. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji przecinają się najważniejsze trasy dojazdowe linii autobusowych i tramwajowych dzielnicy, które zapewniają szybką komunikację z centrum i innymi dzielnicami miasta.


PRZEWIDYWANE TERMINY REALIZACJI INWESTYCJI

  • rozpoczęcie budowy – III kwartał 2019 r.,
  • zakończenie budowy – IV kwartał 2021 r.

PRZEWIDYWANE KOSZTY BUDOWY

  • lokale mieszkalne 6 700,00 zł netto /1m2,
  • lokale usługowe 8 710,00 netto /1m2,
  • komórki 1 675,00 netto /1m2,
  • miejsce postojowe 24 000,00 zł netto (obowiązkowe).

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę kredytową inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i umówienia na bezpłatną konsultację z Ekspertem kredytowym Finamax

www.finamax.pl