Inwestycja "Nowe Bródno",

Wolne miejsca postojowe

Zapraszamy

o inwestycji  galeria  katalog mieszkan  dokumenty  kredyty  kontakt 

baner nowe brodno

 DOGODNA LOKALIZACJA

Spółdzielnia zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkań i lokali usługowych w inwestycji :Nowe Bródno". Budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze i garażem podziemnym powstanie w lokalizacji na Targówku w obrębie ulic Syrokomli, Wysockiego, Bartniczej, Ogińskiego. W bliskim otoczeniu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy osiedlowe, Galeria Renora oraz Park Bródnowski. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji przecinają się najważniejsze trasy dojazdowe linii autobusowych i tramwajowych dzielnicy, które zapewniają szybką komunikację z centrum i innymi dzielnicami miasta. Perspektywa realizacji II linii metra to również dodatkowy atut lokalizacyjny inwestycji „Nowe Bródno”.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Budynek składać się będzie z 4 i 11 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej. Zaprojektowano 110 lokali mieszkalnych o najbardziej poszukiwanych metrażach. Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe. Mieszkania posiadać będą przestronne balkony, loggie i tarasy. Na poziomie parteru przewidziano lokale usługowe bezpośrednio z wejściem od ulicy oraz 5 boksów garażowych, każdy z nich wyposażonych w dwa miejsca postojowe. Od strony wewnętrznego dziedzińca budynek będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu i całodobowej ochrony. Wewnątrz Osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci. Budynek będzie w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

MIEJSCA POSTOJOWE NIE TYLKO DLA NABYWCÓW MIESZKAŃ  

Zachęcamy również mieszkańców sąsiednich budynków do nabycia miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej lub samodzielnego garażu wyposażonego w dwa stanowiska postojowe w poziomie parteru. Nowa inwestycja powstaje w miejscu zlikwidowanych parkingów społecznych od strony szkoły przy ul. Bartniczej. Zlikwidowane miejsca postojowe zostały częściowo odtworzone obok budynków przy ul. Syrokomli 7/13 oraz Syrokomli 15/19, pozostała część miejsc zostanie wybudowana w podziemnym garażu opisanej powyżej inwestycji.

PRZEWIDYWANE TERMINY REALIZACJI INWESTYCJI :

 • rozpoczęcie budowy - III kwartał 2014 r.,
 • zakończenie budowy - I kwartał 2016 r.

PRZEWIDYWANE KOSZTY BUDOWY :

 • lokale mieszkalne           5 200,00 zł netto,
 • lokale usługowe              6 760,00 zł netto,
 • boks dwustanowiskowy   64 000,00 netto,
 • miejsce postojowe         24 000,00 zł netto (obowiązkowe).


  Bezpłatna pomoc w uzyskaniu
  najlepszych Kredytów Hipotecznych

  logo FinaMax